رخت ایران
خانه / بند رخت / تولید بند رخت فلزی با بهترین مواد اولیه

تولید بند رخت فلزی با بهترین مواد اولیه

تولید بند رخت فلزی که توسط کارخانجات معتبر انجام می شود. این تولیدی ها با توجه به نیاز مشتری، در تولیدات خود تغییراتی ایجاد می کنند. یکی ازنمونه های بند رخت تولید شده، بند رخت های فلزی است. کارخانه های تولید این بند رخت ها با توجه به خواسته های مشتریان خود در رنگ ها و ابعاد مختلف به تولید بند رخت ها می پردازند.

تولید بند رخت فلزی با بهترین مواد اولیه

تولید بند رخت فلزی

تولید بند رخت فلزی با بهترین مواد اولیه در کارخانه های تولیدی ایران چگونه می باشند؟
یک نمونه از بند رخت ها که می توان آن ها را حمل کرد بند رخت های فلزی می باشند که دارای کاربرد زیادی می باشند و این بند رخت ها در کارخانه های تولیدی ایرانی در سایز های کوچک متوسط و بزرگ تولید می شوند و تولید این بند رخت ها در کارخانه ها در سطح وسیعی می باشند.

کارخانه هایی که در زمینه تولید بند رخت فلزی فعالیت می کنند در کشور زیاد هستند که نمونه هایی زیبا و درجه یک را تولید می کنند و این بند رخت ها در مدل های گوناگون می باشند که ممکن است کشوئی با تاشو باشند و باید گفت که این بند رخت ها دارای بازار خرید عمده ای می باشند.

امروزه جدیدترین مدل های بند رخت در ایران تولید می شود و به سادگی و با یک تماس می توان آن را تهیه کرد. اما اگر شما یک پخش کننده لوازم خانگی باشید و یا بخواهید برای یک سیسمونی یا پلاستیک فروشی مدل های مختلف بند رخت فلزی را خریداری کنید احتمالا به دنبال تولید کننده اصلی آن هستید.

نوع مواد به کار رفته در بند رخت فلزی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش های زیادی برای خشک کردن لباس ها وجود دارد اما همیشه خنک کردن البسه روی بند و در معرض هوای آزاد بهترین روش در خشک کردن البسه بوده است.

تولید بند رخت فلزی

این محصول با توجه به ضخامت و وزن کم و مقاومت بسیار بالا خود کاربرد های بسیاری زیادی دارند. این بند ها دارای مغزی استیل مانند سیم بکسل هستند و این باعث می شود علاوه بر تحمل وزن بالا ، بر اثر فشار کش نمی آیند و پاره نمی شوند. روکش پلاستیکی زیبای روی آن باعث شده است که از نفوذ آب و رطوبت به داخل آن جلوگیری شود که مانع زنگ زدگی و پوسیدگی آن می شود و علاوه بر آن جلوه و نمای زیبایی به آن می دهد. همچنین به خاطر ضخامت کم این مدل بند رخت و رنگ های جذاب و زیبای آن ، درصورتی که هیچ لباسی هم روی آن قرار نداشته باشد فضای حیاط یا پشت بام یا جایی که در آن وصل شده است را زشت نمی کند.

بند رخت فلزی گالوانیزه چیست؟

بند رخت فلزی گالوانیزه به این صورت ساخته می شود که ابتدا محصول نهایی آماده می شود و سپس برای گالوانیزه کردن فرستاده می شود. سپس چربی زدایی و تمیزکاری روی آن صورت می گیرد تا فلز روی به خوبی بتواند با فولاد واکنش دهد. در مرحله بعدی بند رخت به داخل حمام روی مذاب فرو برده می شود. تا سطح نازکی از روی بند رخت را بپوشاند.

تولید بند رخت فلزی

در تولید هر محصولی مرحله انتهایی در واقع بازرسی کیفی است. در تولید بند رخت گالوانیزه هم این اصل وجود دارد. بعد از این که عملیات گالوانیزه کردن به پایان رسید باید حتما از لحاظ کیفیت بررسی شود تا نمونه بند رخت در زمان استفاده دچار خوردگی نشود.

انواع بند رخت

تولید بند رخت فلزی

مدل های مختلفی از بند رخت با جنس های مختلف مانند فلزی و با استفاده از جدید ترین طراحی های روز ساخته و تولید می شود. این ساخته ها با توجه به نیاز روز و فضای منازل مسکونی طراحی شده و به مرحله تولید بالا می رسد.

  1. بند رخت تاشو که قابلیت تا شدن و جمع شدن را به راحتی دارد.
  2. بند رخت دیواری بر روی دیوار نصب شده و فضای کمی را اشغال می کند.
  3. بند رخت شوفاژی این مدل نیز برگرفته از مدل هایی است که قابلیت جمع شدن دارند.
  4. بند رخت چتری که پایه دار است و لباس ها را می توان از آن آویزان نمود.
  5. بند رخت ایستاده این مدل نیز دارای مشتریان خاص خود می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بند رخت یونیک

لیست قیمت بند رخت یونیک | بادوام ترین نوع بند رخت در تهران

شما با چند کلیک ساده و سرچ در گوگل می توانید از لیست قیمت بند …