رخت ایران
خانه / بند رخت / فروش بند رخت | بند رخت با قیمت مناسب و کیفیت عالی

فروش بند رخت | بند رخت با قیمت مناسب و کیفیت عالی

در این مقاله قصد داریم با توجه به اهمیت بند رخت در منزل های آپارتمانی و فروش بند رخت با قیمت مناسب و کیفیت عالی بپردازیم :

بندرخت یکی از اصلی ترین وسایل هر منزلی می باشد . یکی از وسایل مهم در خرید جهیزیه عروس می باشد و در این زمان زیبایی و کیفیت خیلی مهم می شود زیرا در انتخاب وسایل عروس دو نکته مهم زیبایی و کیفیت می باشد . کیفیت به جنس بند رخت ها وابسته است سعی کنید بند رختی انتخاب کنید که اگر قصد دارید بیرون از خانه از آن استفاده کنید در مقابل تابش نور مقاوم باشد .

انواع بند رخت:

 1. بند رخت تاشو : این بند رخت ها از بهترین و با کیفیت ترین بند رخت های ایران رخت می باشد . شما می توانید با استفاده از این بند رخت بیشترین لباس را بر روی آن خشک کنید و همچنین در زمانی که نیاز ندارید جمع کنید . مزیت اصلی این بند رخت این است که در زمان جمع کردن کمترین فضا را نسبت به بند رخت های دیگر می گیرد . شما زمانی که این بند رخت را باز می کنید همانطور که درشکل می بینید می توانید در دو طبقه که طبقه بالا مناسب برای لباس های کوچک مانند لباس زیر و یا لباس کودکان و در قسمت پایین که بزرگتر است مناسب برای لباس های نسبتا بزرگ است استفاده کنید . از دیگر مزیت های این بند رخت تحمل زیادی است که در برابر وزن بالا دارد .
 2. بند رخت آویزی : یکی از بندهای رخت با ویژگی رخت آویز با قیمت مناسب و کیفیت خوب بند رخت آویزی می باشد . این بند رخت ها به صورت چوب لباسی است و باعث می شود لباسها چروک نشوند و با خط اتو خشک شوند و بیشتر برای پیراهن و مانتو مناسب می باشند . این بند رخت برای افرادی مانند دانشجویان و یا کارمندان که زمان زیادی برای اتوکشی ندارند بسیار مناسب است شما با استفاده از این بند رخت لباس هایتان همیشه اتو کشیده می باشد .
 3. بند رخت قرقره ای : : یکی از بندهای رخت ها با کیفیت و دوام خوب بند رخت قرقره ای می باشد . ایران رخت به فکر افرادی که دارای منزل های ویلایی هستند هم بوده است و یک نمونه بند رخت با قیمت و کیفیت خوب برای این افراد طراحی کرده است . این بند رخت را می توانید زمانی که نیاز ندارید به راحتی جمع کنید تا محیطی منظم داشته باشید .
 4. بند رخت کشویی : این بند رخت مانند بند رخت آویزان باعث می شود که لباسها بدون چروک و صاف خشک شود . این بند رخت یک عیبی که دارد این است که لباسها در معرض نور خورشید قرار نمی گیرند و ممکن است میکروب ها و باکتریهای موجود بر روی لباس از بین نروند .
 5. بند رخت های فانتزی : این بند رخت ها بیشتر برای جلوه دادن به منزل شما استفاده می شود و کارایی زیادی ندارد .
 6. بند رخت استیل :تامین کننده بهترین بند رخت تمام استیل ضد زنگ را می توان به سادگی پیدا کرد. کیفیت و طراحی این نوع بند رخت بسیار عالی بوده و از بهترین مواد و استیل ۳۰۴ و ۲۰۱ در آن استفاده شده است. مدل های متنوعی از بند رخت تمام استیل در بازار وجود دارد که می توانید بر حسب نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید

در تمامی موارد بالا باید به این نکته توجه کنید که تنها تابش آفتاب است که میکروب ها و باکتری ها را از روی لباس از بین میبرد .برای جلوگیری از رشد میکروب و باکتری موجود بر روی لباسها و به دنبال آن بیماریهای پوستی بهتر است رخت آویز ها را در مقابل نور خورشید قرار دهید .

 

فروش بند رخت | بند رخت با قیمت مناسب و کیفیت عالی

انواع بند رخت آپارتمانی در بازار

انواع بند رخت آپارتمانی در بازار

 • بند رخت از جمله وسیله های منزل است که در موقع خرید با انواع متفاوتی از آن ها مواجه هستیم. بند رخت ها از نظر کارایی که دارند به چند نمونه در بازار ها ارائه می گردند و هر کدام ازآن ها در مکانی نصب می شوند. 

انواع بند رخت آپارتمانی:

 • بند رخت چتری
 • بند رخت دیواری
 • بند رخت شوفاژی
 • بند رخت ریلی تاشو
 • بند رخت ایستاده
 • بند رخت سقفی
 • بند رخت لوله ای

خرید بند رخت لوله ای ارزان به دلیل کیفیت و کاربردی که این مدل دارد، نظر بسیاری از مشتریان است. بند رخت های لوله ای  را با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی نیز می توان با قیمت های به صرفه و مناسب تری خریداری کرد.  رخت آویز تاشو و بند رخت جمع شونده کاربرد زیادی در زندگی های آپارتمانی دارد چون امروزه فضای آپارتمان ها کوچک است و نمی توان از رخت آویزی با حجم و سایز بزرگ استفاده کرد. 

لیست قیمت بند رخت چتری

لیست قیمت بند رخت چترییکی از انواع بند رخت های آپارتمانی، بند رخت چتری است که  می توان در جاهایی با فضای کم به  راحتی از آن استفاده کرد. رخت آویز چتری یکی از بهترین نمونه های بند رخت است که در حین داشتن کاربرد آسان قیمت های مناسبی نیز دارد.

از دیگر نمونه های عرضه شده این محصول آپارتمانی رخت اویز ایستاده است که جای کمتری را نسبت به رخت آویزهای دیگر می گیرد. 

بند رخت چتری در مدل های متنوع بوده  و این رخت آویز را در رنگ و مدل های متنوعی  وارد بازار می کند.  اطلاع از قیمت بند رخت چتری  در نمایندگی شرکت تولیدی قابل دسترسی است. 

 بند رخت چتری بیشتر توسط کسانی  خرید می شود که در آپارتمان زندگی می کنند و فضای کافی برای نصب رخت آویز طنابی را ندارند. خشک کردن کامل لباس ها یکی از احتیاجات ضروری هر خانه ای است و برای همین  نیاز داشتن یک بند رخت کاربردی و مناسب ضروری است. خرید رخت آویز چتری و مدلهای دیگر رخت آویزهای آپارتمانی می تواند این نیاز لازم و ضروری برای افراد ساکن در آپارتمان ها باشد یکی از راه های دسترسی آسان و سریع  مراجعه به سایت های اینترنتی لوازم و تجهیزات منزل در سراسر کشور است. 


قیمت رخت آویز آپارتمانی

 • قیمت بند رخت رویال مدل ۱۵۴۰۰۰
 • استاتیک ارتیسون ۱۰۶۰۰۰
 • پرانی ۴۴۵۰۰
 • فاتح ۱۰۵۰۰۰
 • اسان بند ۱۸۰۰۰۰
 • ای هوم ۱۸۰۰۰۰
 • پارادایس۱۵۰۰۰۰

فروش بهترین بند رخت ریلی تاشو

فروش بهترین بند رخت ریلی تاشوامروزه فروش بند رخت تاشو نسبت به بند رخت های دیگر بیشتر است زیرا این بند رخت ها با اشغال جای بسیار کم و قابلیت نگهداری لباس های زیاد,مورد نظر کسانی هست که فضای کمی در منزل خود داشته و یا در آپارتمان زندگی می کنند.

بند رخت ریلی تاشو یکی از بهترین و پیشرفته ترین مدل های بند رخت می باشد که این بند رخت به دلیل کیفیت خوب و عالی که دارد میتواند لباس های سنگین را تحمل کند , اما شما به هنگام خرید این بند رخت باید به فضای خانه خود دقت کنید .و این که قرار است آن ها را در کدام قسمت خانه خود نصب کنید .

در ایران فعالان زیادی در عرصه ی تولید انواع بند رخت ریلی تاشو فعالیت دارند که این تولید کنندگان انواع بند رخت های ریلی و چتری را در بهترین جنس استیل و پلاستیک تولید می کنندکه شما جهت خرید بند رخت می توانید به مراکز فروش رسمی آن مراجعه کنید و قیمت بند رخت ریلی و چتری را از آنها بپرسید تا در صورت لزوم از آن ها خریداری کنید .فروشندگان بند رخت استیل در بازار

فروشندگان بند رخت استیل در بازار

 • شرکت های تولید کننده و همچنین شرکت های وارد کننده فروش عمده  و یکجا رخت آویز را انجام می دهند. کسانی که قصد خرید به طور عمده را دارند باید به این شرکت ها مراجعه کنند, این شرکت ها  نمایندگی هایی  در سرتاسر کشور دارند که می توانید خرید عمده خود را انجام دهید.
 • عرضه بند رخت در فروشگاه بند رخت می تواند برای فروشنده سودآوری خوبی داشته باشد. به شرطی که این بند رخت از تولیدکننده بندرخت خریداری شده باشد و دست واسطه ها از آن کوتاه باشد. اگر صاحب یک فروشگاه بند رخت، محصول مورد نیاز خود را از کارخانه خرید کند می تواند تخفیف های خوبی گرفته و سوددهی بالاتر رود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بند رخت یونیک

لیست قیمت بند رخت یونیک | بادوام ترین نوع بند رخت در تهران

شما با چند کلیک ساده و سرچ در گوگل می توانید از لیست قیمت بند …