رخت ایران
خانه / بند رخت دیواری / فروش بند رخت دیواری | لیست قیمت آن

فروش بند رخت دیواری | لیست قیمت آن

فروش بند رخت دیواری 

امروزه بسیاری از خانه ها، از جمله آپارتمان ها به دلیل مساحت کم، دارای فضای اندکی می باشند. کمبود فضا باعث می شود تا انجام بسیاری از کار ها، دشوار و یا حتی غیر قابل امکان شوند. به همین دلیل اغلب ساکنان آپارتمان ها برای جبران فضای کم، رو به سوی ابزار و وسایلی آورده اندکه دارای ابعاد کوچک و کارآمدیِ بالایی باشند. 

یکی از کارهایی در خانه ها بسیار دشوار شده است، استفاده از بند رخت برای آویزان کردن لباس های شسته شده می باشد. چرا که نصب و همچنین جمع کردن بندرخت دیواری کشویی به صورت کاملا ساده قابل حل است. 

فروش بند رخت دیواری | لیست قیمت آن

فروش عمده بند رخت دیواری توسط شرکت های پخش

فروش عمده بند رخت دیواری توسط شرکت های پخش در گذشته بیشتر افراد لباس های خود را در برابر خورشید بر روی طناب پهن می کردند تا خشک شوند و نیازی به استفاده از بند رخت نبود. اما با گذشت زمان و افزایش شهرنشینی فضا های نشیمن کوچک تر شدند و نیاز به محصولی کارآمد با شرایط حاضر زندگی احساس می شد، در این زمان تولیدی های بند رخت برای پاسخ به این نیاز دست به تولید انواع بند رخت مناسب با فضاهای این منازل زد. این محصولات به نسبت مقاومت جنس و کارایی شان بسیار سبک هستند. 

تولید انواع بند رخت: 

  • بند رخت ایستاده 
  • بند رخت آکاردئونی 
  • بند رخت دیواری فلزی 
  • بند رخت دیواری پلاستیکی 
  • بند رخت چتری 
  • بند رخت پیشرفته 
  • بند رخت کشویی 
  • بند رخت سقفی 

این ها مهم ترین انواع بند رخت هستند که در بازار یافت می شود، و قیمت آن ها با توجه به سایز و مواد اولیه به کار رفته در ساختار و کیفت شان با هم متفاوت است. شرکت های پخش بند رخت محصولات خود را به شکل مستقیم از تولید کنندگان خریداری می کنند. چرا که با خرید از واسطه ها و دلالان باید قیمت گزاف تری بپردازند. 

لیست قیمت بند رخت آپارتمانی تاشو ارزان

لیست قیمت بند رخت آپارتمانی تاشو ارزان لازم به ذکر است قیمت انواع بند رخت نیز مانند سایر محصولات روز به روز تغییر می کند، پس برای آگاهی از قیمت های به روز این محصول می توانید به وب سایت های فروشندگان مراجعه کنید، در این جا به قیمت چند نمونه از انواع بند رخت آپارتمانی تاشو اشاره می کنیم : 

کالا  قیمت  کالا  قیمت 
بند رخت آرتیستون  ۱۴۵۰۰۰ تومان  بند رخت تاشو آلومینیومی راک زاک  ۳۰۹۰۰۰ تومان 
بند رخت کاپری لایف هایت  ۱۶۵۰۰۰ تومان  بند رخت تمام استیل آرتیستون  ۲۴۸۰۰۰ تومان 
بند رخت استاتیک آرتیستون  ۱۰۵۰۰۰ تومان  بند رخت تمام استیل پایون  ۲۴۵۰۰۰ تومان 
بند رخت الیزا  ۱۱۰۰۰۰ تومان  بند رخت چتری راژان  ۱۴۹۰۰۰ تومان 

تولید انواع بند رخت دیواری فلزی

تولید انواع بند رخت دیواری فلزی کارخانه های تولیدی بند رخت با برند های مختلف در شهر های بزرگی مانند تهران، اصفهان، قم و سایر شهر های صنعتی مشغول به تولید نمونه های جدیدتر این محصول و عرضه ی آن هستند.  

امروزه تنوع متریال و مواد اولیه به تولیدات مختلف لوازم خانگی نیز رسیده است. این موضوع باعث شده که خط تولید بند رخت استیل نیز مانند دیگر واحد های تولیدی، به فکر ارائه ی محصولی جدید بیفتد. برای مثال انواع بند رخت فلزی و استیل با مفصل های پلاستیکی، به دلیل راحتی استفاده و از دست ندادن کیفیت روز اول و همچنین نبود مشکلات خرابی لولاهای فلزی، باعث شده مصرف کنندگان تمایل بیشتری به استفاده از آن داشته باشند. 

بهترین و جدیدترین بند رخت دیواری تاشو در بازار

بهترین و جدیدترین بند رخت دیواری تاشو در بازار بند رخت دیواری تاشو محصولی با طراحی بسیار کارآمد می باشد که قابل استفاده در فضاهایی مانند آپارتمان، خوابگاه و … می باشد. بند رخت تاشو آپارتانی قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد تا فضای اندکی را اشغال کند. طراحی ظاهری بند رخت جمع شونده به صورتی شکیل می باشد و باعث به وجود آمدن هیچ گونه تضادی در ظاهر داخلی منزل شما نمی شود. شما می توانید بهترین و به روزترین این بند رخت ها را در اندازه ها و رنگ های مختلف بنا به سلیقه و نیاز خود از بازار فروش این محصول، تهیه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بند رخت دیواری

لیست قیمت بند رخت دیواری و جدید ترین مدل ها

لیست قیمت بند رخت دیواری همواره ثابت نیست و با نوسان های متعددی همراه است. …

پاسخی بگذارید