رخت ایران
خانه / بند رخت / فروش بند رخت یونیک | لیست قیمت آن

فروش بند رخت یونیک | لیست قیمت آن

فروش بند رخت یونیک

وسیله‌ای است که از آن برای آویزان کردن انواع لباس استفاده می‌شود. این وسیله در خانه، محیط کار، مراکز تفریحی، عبادتگاه‌ها، استخرها و … استفاده می‌شود. در گذشته بیش‌تر از رخت‌آویز چوبی برای آویزان کردن لباس استفاده می‌شد ولی این روزها رخت‌آویزهای فلزی بیش‌تر رایج است. از انواع رخت‌آویز می‌توان از توشه‌نگهدار نام برد. برخی بر این باورند که سازنده‌ی این وسیله فردی امریکایی به‌نام اُ. ای نورث می‌باشدچوب‌لباسی‌های پلاستیکی، چوبی و فلزی انواع شناخته‌شده‌ای هستند که در بیشتر کمدها وجود دارند، اما از نظر طراحی و فرم ویژگی‌های خاصی در انواع چوب‌لباسی وجود دارد که باعث می‌شود کاربردهای متفاوتی برای آن‌ها وجود داشته باشد.سرویس مد و لباس هنرآنلاین: در کمد لباس شما چند نوع چوب‌لباسی وجود دارد؟ تابه‌حال به تفاوت ظاهری و جنس چوب‌لباسی‌های خود دقت کرده‌اید؟چوب‌لباسی‌های پلاستیکی، چوبی و فلزی انواع شناخته‌شده‌ای هستند که در بیشتر کمدها وجود دارند، اما از نظر طراحی و فرم ویژگی‌های خاصی در انواع چوب‌لباسی وجود دارد که باعث می‌شود کاربردهای متفاوتی برای آن‌ها وجود داشته باشد. فروش بند رخت یونیک | لیست قیمت آن

قیمت ۳۴ مدل بند رخت مدرن در بازار

قیمت 34 مدل بند رخت مدرن در بازارقیمت رخت آویز آپارتمانی

  • قیمت بند رخت رویال مدل ۱۵۴۰۰۰
  • استاتیک ارتیسون ۱۰۶۰۰۰
  • پرانی ۴۴۵۰۰
  • فاتح ۱۰۵۰۰۰
  • اسان بند ۱۸۰۰۰۰
  • ای هوم ۱۸۰۰۰۰
  • پارادایس۱۵۰۰۰۰

چوب‌لباسی پلاستیکی رایج‌ترین نوعی است که در بیشتر موارد بدون توجه به نوع لباس مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. اما این چوب‌لباسی در موارد خاصی کارایی ندارد. مثلاً کت‌وشلوار مردانه یا پالتوی پشمی به دلیل وزن زیاد خود پس از مدتی باعث تغییر فرم و در نهایت شکستن آن می‌شود، بنابراین استفاده از آن برای لباس‌های سبک مانند بلوز و شلوارهای تک مناسب است. برای آویزان کردن لباس‌های سنگین باید از چوب‌لباسی چوبی استفاده کرد که علاوه بر مقاومت بالا قابلیت تراش خوردن و فرم پذیری هم دارد. اگر دقت کرده باشید بسیاری از فروشگاه‌های معتبر کت‌وشلوار مردانه را با چوبی که به شکل فرم سرشانه برش خورده است ارائه می‌دهند. این فرم چوب‌لباسی باعث می‌شود آویزان بود کت باعث تغییر فرم سرشانه آن نشود.

انواع بند رخت استیل در ایران

انواع بند رخت استیل در ایرانانواع بند رخت آپارتمانی و قیمت رخت آویز ایستاده

اگر از چوب‌لباسی معمولی که میله‌ افقی دارد استفاده می‌شود باید توجه داشت که در صورت پلاستیکی بودن، میله آن ر طول زمان دچار انحنا نشده باشد. در غیر این صورت انحنای موجود باعث جمع شدن شلوار و چین‌خوردگی آن به صورت افقی می‌شود و در نتیجه پوشیدن دوباره آن نیاز به اتوکشی دوباره دارد. اما نوع دیگری از چوب‌لباسی‌ها هستند که دو گیره در دو سمت آن‌ها قرار گرفته است و برای آویزان کردن لباس‌های مختلف کاربرد دارد. برای آویزان کردن شلوار می‌توان آن را از پهلو تا کرد و از قسمت کمر به گیره‌ها آویزان کرد. برای آویزان کردن دامن نیز می‌توان از چوب‌لباسی گیره‌دار استفاده کرد و دامن را از قسمت کمر به گیره‌ها وصل کرد.پیچیدن ابر دور چوب‌لباسی راه دیگری است که برای آویزان کردن لباس‌های حساس مانند حریر، لباس شب و بافتنی‌های نازک استفاده می‌شود.

تولیدی بند رخت استیل ضد زنگ با بهترین کیفیت

تولیدی بند رخت استیل ضد زنگ با بهترین کیفیت

علاوه بر آن در صورت استفاده از چوب‌لباسی‌های ساده پلاستیکی که در دو طرف خود یک حلقه کوچک دارند می‌توان دو بند کوچک پارچه‌ای در دو طرف کمر دامن دوخت و از آن‌ها برای آویزان کردن دامن استفاده کرد. اما لباس‌هایی هم هستند که نباید آویزان شوند. رخت آویز تاشو در صورت آویزان کردن لباس‌های پشمی جای چوب‌لباسی روی سرشانه آن‌ها باقی می‌ماند، پس باید چوب‌لباسی لبه‌های گرد داشته باشد تا آسیبی به لباس نزند. لباس‌های ریون و بافتنی هم در صورت آویزان شدن کش می‌آیند پس بهتر است آن‌ها را به صورت تاشده در کمد قرار دهید. ایجاد حجم نرم روی چوب‌لباسی باعث می‌شود بافت پارچه یا بافتنی کش نیاید و بهتر بتوان از آن‌ها نگهداری کرد.

فروش بند رخت آویز دیواری

فروش بند رخت آویز دیواریخرید رخت آویز دیواری

انواع بند رخت لباس رخت پهن کن بالکنی تاشو هاوس هولد جایگزین مناسبی برای بند رخت های جاگیر و فلزی میباشد. بند رختی تولید شده برای بالکن و تراس آپارتمان ها که حتی در فضاهای کم نیز میتوان از آن برای خشک کردن لباس ها استفاده کرد.انواع بند رخت لباس بالکنی تاشو هاوس هولد به شما در خشک کردن لباس هایتان در فضای کم کمک میکند. کافی است به وسیله براکتی که در بسته بندی وجود دارد بند رخت را به دیوار نصب کنید.سپس توسط دکمه ای که روی محصول قرار داده شده است بند رخت تاشو هاوس هولد را در جای خودش ثابت نگه دارید. در بسیاری از موارد بند رخت آپارتمانی به همین شکل باز و بسته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بند رخت یونیک

لیست قیمت بند رخت یونیک | بادوام ترین نوع بند رخت در تهران

شما با چند کلیک ساده و سرچ در گوگل می توانید از لیست قیمت بند …

پاسخی بگذارید