رخت ایران
خانه / بند رخت چتری / فروش عمده بند رخت چتری به صورت حراجی

فروش عمده بند رخت چتری به صورت حراجی

فروش عمده بند رخت چتری در بهترین درجه ی کیفیت و نازل ترین قیمت ها را می توان در انواع وبسایت های فروش اینترنتی ملاحظه و مشاهده کرد. فروش عمده بند رخت چتری در بیشتر شهرهای ایران با تخفیفات ویژه و شرایط مناسب در حال صورت گرفتن می باشد.

فروش عمده بند رخت چتری به صورت حراجی

فروش عمده بند رخت چتری

عوامل گوناگونی بر روی فروش عمده بند رخت چتری و هم چنین قیمت آن تاثیر می گذارد. ظاهر بسیار زیبای و متفاوت این بند رخت باعث شده است که فروش عمده بند رخت چتری نسبت به دیگر انواع بند رخت در بازار پر رونق تر باشد. بند رخت ایستاده که یکی از بهترین کیفیت ها را دارا می باشد را می توانید به گونه عمده از نمایندگی های شرکت های مختلف که در شهرهای گوناگون فعالیت می کنند هم خریداری نمایید.

بند رخت چتری یکی از بهترین نمونه ها می باشد بسیاری از این نوع کالا استفاده می کنند و از آن راضی می باشند.

مزیت های بند رخت چتری چیست؟

از مزیت های بند رخت چتری می توان به سبک بودن و راحتی حمل و نقل آن را نام برد. به راحتی خانوم ها می توانند نصب و بعد از انجام کار جمع آوری کنند. از پلاستیک درجه یک ساخته شده است. وزن کمی دارد به همین خاطر حمل آن آسان است. اما برای کسانی که به دنبال خرید بند رخت با دوام هستند توصیه نمی شود.

بند رخت چتری دو طبقه، از نظر پهن کردن لباس نسبت به دو بند رخت دیگر توانایی بیشتری دارد. اما عیبی که این روش دارد این است که اگر لباس ها خوب خشک نشده باشد آب از طبقه اول به طبقه دوم میریزد و این حالت را شاید بعضی از خانم های خانه دوست نداشته باشند.

فروش عمده بند رخت چتری

یکی از مزایایی که خرید این بند رخت چتری دارد این است که سازندگان آن به ازای هر بند رختی که فروش می رود یک درخت در جنگل می کارند. این عامل می تواند برای ترغیب مشتریان به خرید بیشتر موثر باشد. به ویژه در شرایط کنونی که آلودگی هوا و منابع طبیعی به حد هشداردهنده ای رسیده است.

مشخصات بند رخت چتری

  1.  وزن کم
  2. مقاوم در برابر نور آفتاب و رطوبت
  3. اشغال فضای بسیار کم
  4. محور فلزی محکم
  5. قابلیت چرخش طبقات بصورت مجزا
  6. استفاده از مواد ABS(جهت افزایش استقامت)
  7. استفاده از مواد UV ( جهت مقاومت در برابر نور آفتاب)

این محصول به راحتی جمع شده و پس از جمع شدن فضایی حدود ۱۶ سانتیمتر را بیشتر اشغال نمی کند. بند رخت چتری در دو طبقه مجزا تهیه شده و شما بنا به نوع استفاده خود می توانید از این طبقات استفاده کنید و همچنین با داشتن محور فلزی دارای مقاومت مورد نیاز جهت پهن کردن لباس ها را دار می باشد.بند رخت چتری دو طبقه دارای فضای آویزان کردن ۲۴ عدد چوب لباسی علاوه بر بندهای اصلی می باشد.

با خرید این محصول شما با پرداخت یک هزینه می توانید سالها از این بندرخت استفاده کنید و ساده ترین نوع استفاده از بندرخت در بین محصولات بازار ایران را دارا می باشد.

فروش عمده بند رخت چتری

سفارش خرید انواع بند رخت

انواع بند رخت را می توان از روش های مختلف سفارش داد و درب منزل یا مکان مورد نظر تحویل گرفت. با شناسایی مراکز خرید این گونه تجهیزات و خرید حضوری نیز می توان کالای مورد نظر با از نزدیک مشاهده و تهیه نمود. سفارش خرید هر کالایی با قیمت متفاوت صورت می گیرد.

فروش عمده بند رخت چتری

دوام و ماندگاری و قیمت بند رخت چتری گوناگون است و افراد با سلیقه های مختلف ممکن است هر کدام از آنها را خریداری نمایند. برخی از انواع این اجناس دارای مشخصات خارق العاده و با کیفیتی می باشند.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش بند رخت چتری

مرکز فروش بند رخت چتری دو طبقه در تهران

مرکز فروش بند رخت چتری دو طبقه در تهران از رونق خوبی برخوردار می باشد. همیشه …