رخت ایران
خانه / بند رخت آپازتمانی / قیمت بند رخت استیل | پخش عمده آن در کشور

قیمت بند رخت استیل | پخش عمده آن در کشور

قیمت بند رخت استیل نسبت به نرخ این تولیدات به صورت کلی گران تر است. مشتریانی که می خواهند این وسیله ها را خریداری کنند می توانند با کارشناسان متبحر ما در این زمینه تماس گرفته تا از قیمت انواع بند رخت در کشور مطلع بشوند.
بند رخت های موجود در معاملات هر کدام با جنس خاصی وارد می شوند. مرغوب ترین جنس استیل است. ویژگی اصلی بند رخت ها استیل این است که به هیچ عنوان زنگ نمی زند.

قیمت بند رخت استیل

قیمت بند رخت استیل

قیمت بند رخت استیل نشان دهده مرغوبیت کالا است و هر چه قیمت بالاتر باشد ما تصور مان بر این است که آن محصول با کیفیت تر است. قیمت بند رخت استیل را عوامل زیادی تعیین می کند که در ادامه ذکر می کنیم:

 1.  اندازه بند رخت
 2. شیوه استفاده از بند رخت
 3. روکش دار بودن و یا روکش دار نبودن بند رخت
 4. برند تولیدی بند رخت
 5. جنس بند رخت

پخش عمده بند رخت استیل در کشور

تولیدی بند رخت استیل در شهر های کوچک و بزرگ ایران وجود دارد و کارآفرینان فعالی این وسیله ها را به طور عمده تولید می کنند. تولیدی بند رخت استیل برای سود دهی بیشتر فروش خود را به دو روش اینترنتی و سنتی انجام می دهد.

وجود بازار های فروش پر رونق برای بند رخت های استیل سبب میشود تا شاهد فروش این بند رخت ها با برند های متفاوت باشیم. هر کدام از برند ها بند رخت ها را با مدل خاصی تولید می کنند تا متقاضیان با توجه به نظر و سلیقه ای که دارند آن ها را خریداری کنند. تامین کننده بهترین بند رخت تمام استیل ضد زنگ را می توان به سادگی پیدا کرد. کیفیت و طراحی این نوع بند رخت بسیار عالی بوده و از بهترین مواد و استیل ۳۰۴ و ۲۰۱ در آن استفاده شده است. مدل های متنوعی از بند رخت تمام استیل در بازار وجود دارد که می توانید بر حسب نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

قیمت بند رخت استیل

بند رخت از جمله لوازم مورد نیاز در هر منزل است که یشتر وجود شان را در فصل زمستان احساس می کنیم. آمدن باران در بعضی از روز ها که می خواهیم لباس بشوییم و خشک کنیم چندان برای مان خوشایند نیست. اما با خرید یک بند رخت می توان هم از باران لذت برد و هم لباس های شسته را خشک کرد.

بهترین بند رخت استیل ضد زنگ کدام است؟

در بررسی کارایی و کیفیت یک بند رخت فاکتورهای زیادی دخیل است و برای هر خریداری یک فاکتور اهمیت بیشتری دارد.به همین جهت برای افراد مختلف تعریف بهترین بند رخت تمام استیل ضد زنگ متفاوت است. طراحی و کیفیت ساخت بند رخت از مهمترین فاکتورهای بررسی بند رخت است.

 • بند رخت تمام استیل آرتین: طراحی زیبا و منحصر به فرد و استفاده از بهترین مواد اولیه شامل استیل ضد زنگ از دلایل انتخاب آن به عنوان بهترین بند رخت استیل است. وزن این بند رخت حدود ۳۶۰۰ گرم و طراحی قسمت پایینی این بند رخت شامل لوله و لولا است که می تواند خیلی راحت جمع شود و در فضایی کوچک جا شود.

قیمت بند رخت استیل

 • بند رخت استیل آدلیا: کیفیت ساخت بالا شامل سوراخکاری های تمیز و استیل بدون خاصیت مغناطیسی باعث شده که بتوان آن را یکی از بهترین مدل های بازار نامید.

قیمت بند رخت استیل

انواع جنس و نوع بند رخت های تولید شده

جنس بند رخت از جمله حائز اهمیت ترین عاملی است که تاثیر بسزا و مستقیمی بر کیفیت بند رخت تولید شده دارد. بند رخت را عمدتاً در انواع جنس هایی نظیر موارد زیر تولید می کنند:

 •  فلزی
 • پلاستیکی
 • استیل

با توجه به محیط ها کوچک خانه ها و آپارتمان های نقلی باید نوعی از بند رخت را انتخاب کنیم که متناسب با شرایط و دکوراسیون منزلمان باشد تا با استفاده از آن به راحتی البسه خیس خود را خشک کنیم. در اینجا به چند نمونه اشاره می شود:

 • بند رخت آپارتمانی
 • بند رخت شوفاژی
 • بند رخت کشوئی
 • بند رخت سقفی
 •  بند رخت چتری
 • و نمونه های دیگر….

قیمت بند رخت استیل

قیمت بند رخت استیل

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بند رخت یونیک

لیست قیمت بند رخت یونیک | بادوام ترین نوع بند رخت در تهران

شما با چند کلیک ساده و سرچ در گوگل می توانید از لیست قیمت بند …