رخت ایران
خانه / بند رخت / لیست قیمت بند رخت ایستاده و جدید ترین مدل های آن

لیست قیمت بند رخت ایستاده و جدید ترین مدل های آن

لیست قیمت بند رخت ایستاده شرکت زیباسازان آذین در مدل ها و قیمت های متفاوت در حال عرضه است و به دلیل نوسانات ارز، لیست قیمت بند رخت ایستاده دائما در حال تغییر می باشد از همین رو تولید کنندگان با توجه به ارز روز و هزینه های مواد اولیه و جنس و کیفیت محصول تولید شده، لیست قیمت انواع بند رخت را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

لیست قیمت بند رخت ایستاده در بازار

قیمت بند رخت با توجه به مدل؛ سایز؛ جنس و شرکتی که مشتری انتخاب می کند بستگی دارد.اما باید بدانید که قیمت ها در بازار ایران از۱۰ هزار تومن شروع و به ۶۰۰ هزار تومن هم می رسد. البته قیمت بند رخت ایستاده ارزان تر و بهتر از دیگر انواع است. پس برای خرید بند رخت مورد نظر خود ابتدا تعیین کنید که چه مقدار بودجه را برایش کنار گذاشتید و آیا فضای کافی برای داشتن بند رخت ایستاده دارید یا خیر؟

لیست قیمت بند رخت ایستاده

بند رخت از جمله لوازم خانگی ضروری موجود در هر منزل است که بیشتر در فصل زمستان به کار می آید. این محصولات در انواع مختلفی هستند که می توانند در مکان های گوناگون مورد کاربری قرار بگیرند.

آشنایی با انوع بند رخت تولید شده

در دنیای امروزی که زندگی بیشتر افراد در شهر ها به صورت آپارتمانی شده است وجود بند رخت در هر منزل ضروری می باشد. زیرا با وجود فضای کم و  نبود حیاط و تراس، دیگر نمی شود لباس ها را روی بند های پلاستیکی زیر نور آفتاب پهن کنیم. بند رخت ها در بازار در انواع و اقسام گوناگون هستند که برخی را در ادامه بیان می کنیم:

  • بند رخت ایستاده
  • بند رخت چتری
  • بند رخت کشویی
  • بند رخت کم جا
  • بند رخت ریلی
  • بند رخت شوفاژی
  • بند رخت سقفی
  • بند رخت آپارتمانی

لیست قیمت بند رخت ایستاده

بهترین و جدیدترین مدل بند رخت ایستاده

تولید کنندگان بند رخت ایستاده همواره کوشیده اند تا بهترین مدل ها و در عین حال اصیل ترین متریال را به کار ببرند. جدیدترین بند رخت ایرانی توسط کارخانه تولید بند رخت آویز به بازار عرضه می شود. شما با سر زدن به وب سایت های مختلف هم می توانید بهترین بند رخت را تهیه و مورد استفاده قرار دهید. بهترین و جدید ترین بند رخت ایستاده در بازار را می توانید از فروشگاه های گوناگون پلاسکو و کالای منزل جویا شوید. این فروشگاه ها بروز ترین و تازه ترین محصولات کارخانه ها را وارد بازار می نمایند.

لیست قیمت بند رخت ایستاده

بند رخت ایستاده به صورتی طراحی شده است که علاوه بر ایستاده بودنش دو تکه ی دیگر به صورت تاشو به آن وصل می شود و لباس های بیشتری را می توان روی آن پهن کرد و برای جمع کردنش  فضای کمتری را گرفته و آسان تر است. این مدل بند رخت ایستاده در طرح استیل تولید شده و نگرانی مشتری را از زنگ زدن آن برطرف می کند.

تولیدی بند رخت ایستاده

لیست قیمت بند رخت ایستاده

تولیدی بند رخت ایستاده با کاهش هزینه ها توانسته یک نمونه بسیار ارزان قیمت از بند رخت را در تهران بسازد. لازم به ذکر است که در چند سال اخیر به دلیل رشد و توسعه فرهنگ آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ نیاز به وجود انواع مدل های رخت آویز به خوبی حس می شود.

وجود تعداد زیادی تولیدی بند رخت در استان تهران باعث شده که گاهی افراد در انتخاب بند رخت مناسب دچار شک و تردید شوند. در این جا لازم به ذکر است که بسیاری از برندهایی که در روی بند رخت ها می بینید هیچ کارخانه ای ندارند. در واقع آن ها فقط یک نام و یک پوستر چاپ کرده و به کارخانه می دهند تا بتوانند با نام خودشان مصنوعات فلزی را به بازار عرضه کنند. از این جا مشخص می شود که چرا تعداد مارک های بند رخت اینقدر زیاد است. حتی بسیاری از برندهای بزرگ که حتما اسمشان را شنیده اید و در اینجا از ذکر نامشان خودداری می کنیم فقط چند قلم جنس را خودشان تولید می کنند و بقیه محصولات از جمله بند رخت را به دیگر شرکت ها می سپارند تا تولید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بند رخت یونیک

لیست قیمت بند رخت یونیک | بادوام ترین نوع بند رخت در تهران

شما با چند کلیک ساده و سرچ در گوگل می توانید از لیست قیمت بند …