رخت ایران
خانه / بند رخت دیواری / پخش عمده بند رخت دیواری | فروش آن در مشهد

پخش عمده بند رخت دیواری | فروش آن در مشهد

پخش عمده بند رخت دیواری به چه شیوه هایی انجام می گردد؟ آیا تولید و پخش انواع بند رخت موجب سود آوری مطلوبی خواهد شد؟ پخش عمده بند رخت دیواری در شهر های بزرگ ایران مانند تهران و مشهد و شیراز به طور گسترده صورت می گیرد. به این دلیل که تقاضای مشتریان برای انوع بند رخت تولید شده بسیار بیشتر از دیگر شهر ها می باشد.

پخش عمده بند رخت دیواری

پخش عمده بند رخت دیواری

پخش عمده بند رخت دیواری توسط شرکت های تولید کننده انجام می شود. شما می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کرده و بند رخت دلخواه خود را به صورت عمده و جزئی خریداری نمایید. بند رخت ریلی دیواری ساخته شده از استیل با دوام و ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید می باشد این رخت پهن کن تحمل وزن لباس ها را تا ۲۰ کیلوگرم تضمین می کند. طراحی این محصول بسیار با کیفیت و ارزان به صورتی است که فضای بسیار کمی را در خانه شما اشغال می کند و پس از استفاده کاملا جمع می شود.

ویژگی های بند رخت دیواری

  1. به کارگیری از بهترین مواد پلیمری
  2. طراحی خاص و منحصر به فرد
  3. استفاده از طناب مقاوم
  4. تحمل وزن بالا

بند رخت همیشه در معرض فشار ناشی از پهن كردن لباس و همچنین سرما و گرما می باشد. از این رو این بند رخت از موارد بسیار مقاوم تهیه شده تا در برابر فشار و تغییرات دما مقاوم بوده و به سادگی آسیب نبیند. طنابی كه در این بند رخت استفاده شده بسیار مقاوم بوده و از تعداد زیادی رشته نخ كه به هم تابیده شده، تهیه شده است تا هم به علت نازك بودن به راحتی باز و بسته شده و در عین حال استحكام لازم را داشته باشد.

پخش عمده بند رخت دیواری

استفاده از یك ولوم (پیچ كنترل) در كنار بند رخت برای تنظیم آن در متراژهای مختلف و دلخواه و استفاده از یك فنر در داخل بند رخت برای باز و بسته كردن آسان كه این مكانیزم باعث می‌شود در مواقعی كه نیازی به استفاده از بند رخت نباشد هیچ فضایی از خانه شما اشغال نشود و همچنین تحمل ۸ کیلو گرم لباس را دارد.

پخش عمده بند رخت دیواری

چرا باید از بند رخت استفاده کنیم؟

پخش عمده بند رخت دیواری

از جمله مزایای وجود بند رخت عبارت است از:

  • راحت شدن فرایند خشک کردن لباس در فصول سرد سال داخل منزل
  • امکان استفاده از بند رخت حتی در بالکن های کوچک آپارتمانی
  • بهره بردن از وجود بند رخت در کمترین جای ممکن
  • شکیل بودن ظاهر بند رخت
  • می توان از انواع چند طبقه ی بند رخت برای خشک کردن مقادیر زیاد لباس استفاده کرد علی رغم اینکه به نسبت فضای بسیار کمی اشغال می کند.

بند رخت اشیائی است که امر خشک کردن لباس را در ساختمان های نظیر آپارتمان برای بانوان بسیار سهل کرده است.

پخش عمده بند رخت دیواری

 

فروش بند رخت دیواری در مشهد

بند رخت دیواری با توجه به این که مزایای بسیاری را از خود به مصرف کنندگان خانگی نشان داده است و هم چنین با نوع دکوراسیون های امروزی منازل هماهنگی بیشتری را ایجاد می کند، بیشتر مورد تقاضا جهت خرید قرار گرفته و به همین دلیل فروش عمده انواع این بند رخت ها جهت تامین نیاز بازار در هر یک از مراکز فروش مرتبط با این محصول که شامل مراکز فروش حضوری و مراکز فروش غیر حضوری می شوند، انجام می پذیرد.

بند رخت های تولید شده را نه تنها می توان از تولیدکنندگان تهیه کرد، بلکه مراکز فروش، فروشگاه ها و سایت های فروش متعددی وجود دارند که مشغول به فروش انواع بند رخت هستند.فروش بند رخت در شهر مشهد به دلیل این که یک شهر زیارتی و تفریحی می باشد و افراد زیادی برای اقامت و گردش این شهر را انتخاب می کنند روز به روز بیشتر می شود.

پخش عمده بند رخت دیواری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بند رخت دیواری | لیست قیمت آن

فروش بند رخت دیواری امروزه بسیاری از خانه ها، از جمله آپارتمان ها به دلیل مساحت کم، دارای فضای اندکی می باشند. کمبود فضا باعث می شود تا انجام بسیاری از کار